YASAL UYARI VE GİZLİLİK İLKELERİ

Anasayfa / ANASAYFA / YASAL UYARI VE GİZLİLİK İLKELERİ

YASAL UYARI

Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu www.adakalite.com sitesinin sahibi ADA Kalite | Danışmanlık Onur Andaç Kara'dır.

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı ADA Kalite | Danışmanlık Onur Andaç Kara (Bundan sonra ADA Kalite | Danışmanlık olarak anılacaktır), çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişilerin ve ADA Kalite | Danışmanlık’ ın yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bu web sitesinde yer alan, bunları içeren ama bunlarla sınırlı olmayan, tüm sayfalar, fotoğraflar (telif hakkı kuralları kapsamında kullanılanlar hariç), dizaynlar gibi malzemeler ve bilgilere ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları ADA Kalite | Danışmanlık’a veya Telif Hakkı Sahiplerine ait ve ilgili kanunlarca korunmaktadır. Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Burada mevcut olan bilgiler ADA Kalite | Danışmanlık’ın önceden yazılı izni alınmaksızın ticari bir amaç gözetilerek kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamaz veya kullandırılamaz. Bu siteye erişim serbest ve anonimdir.

Bu web sitesindeki bilgileri herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan kişisel bilgi edinmek amacıyla kullanabilir, indirebilir, kopyalayabilir ve yazdırabilirsiniz yada herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan üçüncü şahıslara sadece kişisel bilgilendirilmeleri amacıyla ve bu bilgilerin ADA Kalite | Danışmanlık web sitesinden temin edildiğini ve burada yer alan tüm koşul ve hükümlere bağlı olduklarını belirtmek şartıyla verebilir ve gönderebilirsiniz.

Bu web sitesinde adı geçen başkaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.

Bu web sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek, her türlü cezai ve hukuki takibata neden olacaktır.

www.adakalite.com sitesinde yer alan tüm bilgiler, tablolar, yorum ve tavsiyeler ile buradan yapılan tüm linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. ADA Kalite | Danışmanlık, internette yer alan web sitesindeki bilgilerin mevcut durumu yansıtması için makul olan tüm gayreti göstermiştir. Bu sitede yer alan bilgilerin revizesi ya da düzeltilmesi ile ilgili olarak; ADA Kalite | Danışmanlık önceden haber vermeksizin, istediği zaman sitedeki bilgilerin revizesi, değiştirilmesi, düzeltilmesi ve çıkarılması gibi işlemleri yapacak tek yetkili olup bu konudaki tüm haklara sahiptir. Bu sitede kullanılan bazı ifadeler ileriye dönük olarak hazırlanmış olabileceğinden çeşitli risk ve belirsizlikler içermesi mümkündür. Muhtelif nedenlerden dolayı gerçek sonuç ve gelişmeler, bu ifadelerde belirtilen ya da ima edilenlerden somut bir şekilde farklı olabilir.

ADA Kalite | Danışmanlık bu web sitesinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Bu web sitesinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda, herhangi bir taahhüt içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, bu siteyi ziyaret eden kişiye aittir.

ADA Kalite | Danışmanlık web sitesine veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan, ADA Kalite | Danışmanlık sorumlu tutulamaz.

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas olup, Ankara Mahkemeleri ve İcra ve İflas Daireleri yetkilidir.

GİZLİLİK İLKELERİ

ADA Kalite | Danışmanlık, ilke olarak, ziyaretçileri tarafından sitemize sunulan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz ve telefon numaranız) üçüncü kişilere satmaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandıramaz. Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiçbir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılmaz. ADA Kalite | Danışmanlık, sizin izninizle bu bilgileri sadece size basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek ve  size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek amacıyla kullanacaktır.

Kişisel bilgilere sadece yetkili ADA Kalite | Danışmanlık personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. ADA Kalite | Danışmanlık, kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb) sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak sitemizi iyileştirmek; genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler ADA Kalite | Danışmanlık tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiçbir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

ADA Kalite | Danışmanlık, sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, ADA Kalite | Danışmanlık’ın yukarıda özetlediğimiz, Gizlilik İlkelerine uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gidilen sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

ADA Kalite | Danışmanlık Gizlilik İlkeleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız info@adakalite.com adresine başvurunuz. ADA Kalite | Danışmanlık, bu ilkelerde önceden bildirmeden değişiklik yapabilir.